ДЛЯ АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

Дата: 03.08.2017 14:28

В рамках реалізації Програми «U-LEADз Європою», що здійснюється за підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Швеції, розпочала

свою роботу група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Одним з ключових завдань групи є зміцнення спроможності та підтримка регіональних органів влади з питань аналізу, планування, фінансування, реалізації, моніторингу та оцінки державної регіональної політики.

Наразі, в рамках реалізації цієї Програми, планується розробка та впровадження програми з питань державної регіональної політики та регіонального розвитку для представників центральних та регіональних органів виконавчої влади, в тому числі місцевого самоврядування. На першому етапі заплановано визначення потреб, що надасть можливість обрати актуальні теми та форми навчання, які допоможуть отримати нові знання та навички, максимально поєднуючи це з професійною діяльністю.

Для визначення навчальних потреб радниками Програми розроблено коротку анкету. Ця анкета є анонімною Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, заповніть анкету за наступним посиланням: https://goo.gl/1X8sZz