ДЕНЬ СЕЛА ПЕТРІВКА ПЕРША

Дата: 30.08.2017 14:14

Свято села відзначили мешканці Петрівки Першої 27 серпня. Урочистий захід відбувся за участю селищного голови Людмили Борисевич, місцевих депутатів, мешканців та уродженців села. Святкову програму подарували учасники художньої самодіяльності Петрівського сільського клубу та районного центру культури і дозвілля.

Святкування Дня села пройшло у невимушеній та сімейній атмосфері. Концерт зібрав разом усіх жителів: від великого до малого, петрівчани прийшли з сім’ями, з друзями. Шанували у цей день тих, хто творив та продовжує писати історію рідного краю – самих мешканців Петрівки Першої. Олександрівський селищний голова Людмила Борисевич вручила подяки та подарункові набори найвидатнішим петрівчанам: згадали наймолодшого та найстаршого мешканця, привітали трударів шахтарської та сільськогосподарської праці, поздоровили срібних ювілярів подружнього життя, відзначили найбільшу родину та найкращих господарів.