В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 04.10.2017 14:03

Урочистий районний захід з нагоди Дня вчителя відбувся у концертній залі школи мистецтв 3 жовтня. Концертну програму для освітян Олександрівщини підготували працівники Районного центру культури і дозвілля, за участю художньої самодіяльності, вихованців Центру дитячої та юнацької творчості та учнів школи мистецтв.

Лунали теплі слова вітання від керівників району. Вони зазначили, що праця вчителя є надзвичайно важливою та цінною для розвитку свідомого суспільства.  Також кращим представникам галузі були вручені грамоти за вагомий внесок у розвиток освіти на теренах нашого краю.

Селищний голова Людмила Борисевич особисто привітала вчителів освітніх закладів селищної ради невеликими подарунками. Людмила Борисевич завітала до колективів напередодні свята, подякувала їм за щодену та важливу працю, за гідне та професійне вихованя підростаючого покоління.