ЗАВЕРШИВСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДНЗ «ЖУРАВКА»

Дата: 05.10.2017 14:02

Після трьохмісячної перерви на капітальній ремонт, знов запрацював ДНЗ «Журавка» у смт Олександрівка. Здача об’єкту пройшла з деякою затримкою – через нещасний випадок, що стався з одним із працівників, прокуратура призупиняла ремонтні роботи.

В понеділок, 2 жовтня, двері оновленого дитсадка відкрились для маленьких вихованців. Нагадаємо, що у дошкільному навчальному закладі навчається 113 вихованців з Олександрівки, Петрівки Першої, Левадного, Новополтавки, Софіївки.

Завдяки реалізації проекту, створеного Олександрівською селищною радою, повністю перекрито дах з утепленням, утеплено фасад будівлі, змінено його зовнішній вигляд. Відтепер серед сірих багатоповерхівок одразу видно дитячий заклад з яскравими зеленими стінами.