ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ВІДСВЯТКУВАЛА 50-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 09.10.2017 14:00

Урочистості з нагоди святкування ювілею відбулись 6 та 7 жовтня. На свято до мистецького навчального закладу завітали учні, батьки, випускники та педагоги. Привітала директора та колектив школи мистецтв зі святом і селищний голова Людмила Борисевич. Вона побажала закладу процвітання та розвитку, викладачам натхнення та наснаги, а учням творчих успіхів. З нагоди ювілею селищний голова вручила колективу школи мистецтв подяку та сертифікат на отримання радіомікрофонів. А учні закладу отримали солодкі подарунки.

Заклад був створений у 1967 році як музична школа і з того часу його випускниками стали близько 500 учнів. У 2015 році під керівництвом директора Людмили Бобровської, школа була реорганізована в школу мистецтв і в закладі розпочали навчати за напрямками образотворчого мистецтва та хореографії. Сьогодні під керівництвом 13 педагогів 130 обдарованих у мистецтві дітей здобувають у школі початкову мистецьку освіту.

Традиційно гостей святкування колектив школи привітав святковим концертом.