ТРИВАЮТЬ ПЛАНОВІ РОБОТИ З ЗАМІНИ ВУЛИЧНИХ ЛІХТАРІВ

Дата: 09.10.2017 13:59

Планову заміну енергозберігаючих LED лампочок вуличного освітлення провели на території селищної ради протягом минулого тижня. Всього закупили та замінили 40 ліхтарів на вулицях села Петрівка Перша, смт. Олександрівка та між цими населеними пунктами.

Робота по виявленню згорівших та несправних ліхтарів триває, Цього тижня планують замінити лампочки у напрямку сіл Варварівка, Дмитро-Дар’ївка. За словами селищного голови Людмили Борисевич, заміна лампочок на енергоощадні - важливий чинник енергозбереження, а також невеликий, але суттєвий вклад у  вирішення екологічних проблеми.

Селищна рада наголошує на співпраці місцевої влади та мешканців громади. Якщо Ви бачите, що ліхтарі вуличного освітлення не працюють у нічний час, звертайтеся у прийомну селищної ради, або за телефоном 2-10-45.

Проблема освітлення постає гостріше у осіннє-зимовий період, коли світловий день стає значно коротшим. Давайте разом підготуємося до зими та зробимо наші села і селище більш комфортним та безпечним!