ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 13.10.2017 13:52

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації повідомляє про наявність безкоштовних путівок в кількості 3 штук для дітей у віці від 8 до 16 років включно до ДПУ МДЦ «Артек» Київська область на XІ тематичну зміну «Екопланета» з 20.10 до 09.11.2017 року та наявність безкоштовних  путівок в кількості 5 штук для дітей у віці від 8 до 16 років включно до ДП УДЦ «Молода гвардія» на XІ тематичну зміну «Свобода слова – прояв демократії» з 21.10  до 10.11.2017 року.

Готівкові кошти за проїзд дітей в ДПУ МДЦ «Артек» (діти до 14 років – 442,58 грн., діти з 14 років – 494,90 грн.).

Готівкові кошти за проїзд дітей в ДП УДЦ «Молода гвардія» (діти до 14 років – 457,58 грн., діти з 14 років – 542,90 грн.).

Просимо Вас надати наступну інформацію сім'ям дітей, які потребують особливої уваги та підтримки вашої сільської(селищної ради): дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування; дітей з малозабезпечених сімей;  дітей – інвалідів (за відсутністю противопоказань), які не були оздоровлені протягом 2016 -2017 років в ДПУ МДЦ «Артек» та ДП УДЦ «Молода гвардія» та проінформувати сектор у справах сім'ї, молоді та спорту до 13 жовтня 2017 року. У разі відмови просимо надавати заяви від батьків.

Завідувач сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації                                       Т.М. Кухтик

Монід А.А.

0626921941