ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Дата: 13.10.2017 13:42

Відділ економічного розвитку і торгівлі Олександрівської  райдержадміністрації інформує:

ПРОДОВЖЕНО СТРОКИ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Бюджетні кошти (обласного та  місцевого самоврядування) спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів  суб’єктів малого підприємництва.

Заявки на участь у черговому етапі конкурсного відбору та відповідні документи подаються   до 18 жовтня 2017 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412. Конкурсний відбір буде проведено 2 листопада 2017 року.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитисяна сайті офіційному сайті Донецької ОДА dn.gov.ua  у розділі Поточна діяльність/Український донецький куркуль. Додаткова інформація за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.