ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 13.10.2017 13:41

Дорогі захисники!

Вітаю вас із Днем захисника України — святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодній політичній кон’юнктурі, жодним змінам у сучасному мінливому і жорсткому світі. Це — постійна школа виховання молоді, яка обирає за професію військову справу і служить збереженню миру у своїй країні та далеко поза її рубежами. Це — взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Нехай овіяне славою свято додасть нам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць своєї держави!

У цей світлий день бажаю всім міцного здоров’я, миру та щастя.

З повагою, селищний голова Людмила Борисевич