В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 17.10.2017 13:41

У п’ятницю, 13 жовтня, напередодні визначного свята —  Дня захисника України у концертній залі Олександрівської школи мистецтв відбувся урочистий захід, присвячений військовослужбовцям району.

Зі святом наших захисників сьогодні вітали представники місцевої влади, керівництво Олександрівської райдержадміністрації, начальники служб та установ.

У своєму виступі голова РДА Микола Мачульський зазначив: «За останні роки в Україні відбулися важкі події. Ми повинні пропустити їх через серце, пропустити через душу. І як би нам не було важко, та потрібно все це пережити. Вірю, що за підтримки наших патріотів ми переборемо всі труднощі. Так, наші сьогоднішні воїни, наче козаки, які колись давно відстоювали честь української держави».

Святковим концертом присутніх привітали працівники та учасники художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля, учні Олександрівської школи мистецтв та вихованці центру дитячої та юнацької творчості.