ПЕРЕВІРКА ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ НЕ ТІШИТЬ РЕЗУЛЬТАТАМИ

Дата: 20.10.2017 13:39

Питання несанкціонованих сміттєзвалищ на території Олександрівської селищної ради залишається актуальним. Не зважаючи на організований збір та вивіз твердих побутових відходів, місцеві мешканці продовжують викидувати сміття та забруднювати навколишнє середовище. Під час перевірки дотримання вимог благоустрою виконкомом Олександрівської селищної ради, на території громади були  виявлені незаконні сміттєзвалища твердих побутових відходів, розміщені по вулиці Вишневій (смт Олександрівка) та вулиці Молодіжній (Рибгосп).

Виконком Олександрівської селищної ради просить мешканців негайно ліквідувати виявлене сміттєзвалище твердих побутових відходів. За сміття на придворовій, прилеглій  території, за розміщення на них будівельних матеріалів, згідно ст. ст. 10,16  Закону України «Про благоустрій населених пунктів», правил з благоустрою, ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», на порушників складатимуть адмінпротоколи для направлення  їх на розгляд адміністративної комісії з послідуючим штрафом.

Виконком Олександрівської селищної ради