СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 06.11.2017 13:32

День працівника соціальної сфери відсвяткували в Олександрівщині 3 листопада у концертній залі школи мистецтв.

До святкових привітань приєднались голова райдержадміністрації Микола Мачульський, голова районної ради Федір Мороз, Олександрівський селищний голова Людмила Борисевич, Староварварівський сільський голова Микола Кадигроб. представникам

Селищний голова Людмила Борисевич за сумлінну працю та з нагоди професійного свята кращим соціальним працівникам селищної ради вручила подяки, квіти та подарунки.

«Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла, повсякчасної підтримки та любові. Саме Ви піклуєтесь про людину, її майбутнє, забезпечуєте надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей!» - звернулась з вітальним словом до присутніх Людмила Борисевич.

Чудовий настрій гостям у залі дарували вокальні та хореографічні колективи районного центру культури та дозвілля, учні музичної школи, вихованці центру дитячої та юнацької творчості.