ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА СУБОТНИК З БЛАГОУСТРОЮ!

Дата: 07.11.2017 13:30

Шановні керівники установ, організацій та підприємств, що знаходяться на території Олександрівської селищної ради! Запрошуємо Вас та Ваші колективи навести порядок на закріпленій за Вами території, повигрібати листя, попідмітати, звільнити клумби та квітники від сухих рослин.

Сподіваємося на Вашу небайдужість та бажання спільними зусиллями зробити наше селище кращим.

У разі не проведення суботнику,  комісійно, буде обстежено та складено адміністративний протокол згідно ст.152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». Штраф: 340-1700 грн.

Дякуємо за співпрацю.

Виконавчий комітет Олександрівської селищної ради