БАГАТОДІТНИМ СІМ’ЯМ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНІ ПУТІВКИ

Дата: 08.11.2017 13:29

Багатодітні родини мають змогу отримати путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Про це повідомляє завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Кухтик.

Головна умова – сім’я має налічувати від трьох дітей віком 4- 16 років, наявність дітей від 4 до 7 років є обов’язковою умовою для багатодітної родини.  Триватиме оздоровча зміна 14 днів. Дітям надаються путівки безкоштовно, а дорослим необхідно оплатити харчування у розмірі (орієнтовно) 1500 грн.

За детальною інформацією та для надання заявки, бажаючі можуть звернутися до секретаря Олександрівської селищної ради Олексія Галатенко, або до сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА до 27.11.2017року.