З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Дата: 17.11.2017 13:20

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства! Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України. Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку, а нива нехай щедро колоситься, здоров’я міцніє та трудові успіхи примножуються.

З повагою, Олександрівський  селищний голова

Людмила Борисевич