ПОДРУЖЖЯ ОЛЕКСАНДРІВЦІВ ВІДСВЯТКУВАЛО ЗОЛОТЕ ВЕСІЛЛЯ

Дата: 27.11.2017 13:17

Ювілей подружнього життя – Золоте весілля, відсвяткували  Юрій Петрович та Лідія Іванівна Єфремови.  Від імені селищного голови Людмили Борисевич ювілярам вручили вітальний лист, квіти та подарунки.  Голова передала свої найщиріші вітання, побажання довгих літ, здоров’я та сімейного затишку.

Юрій Петрович та Лідія Іванівна виховали трьох дітей, мають сім онуків та три правнуки. «Ми найщасливіші та найбагатші», - посміхаючись, каже Лідія Іванівна. Одружилась пара, коли Юрію Івановичу було 30 років, а його нареченій – 23. І ось вже пів століття вони тримають один одного за руки, вдвох зустрічають світанки і проводжають заходи сонця.