ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЧНИЙ ШЛЯХ У СМТ ОЛЕКСАНДРІВКА ПРОКЛАДЕНО НОВИЙ ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД.

Дата: 29.11.2017 13:16

Пішохідний перехід через залізничну колію, що знаходиться за відділом ДСНС, відремонтовано зусиллями Олександрівської селищної ради та районним відділенням Автодору. Цим шляхом користується більшість мешканців Олександрівки та приїжджих, аби добратися до лікарні та дитячого садка, або до установ та організацій, що знаходяться у центрі селища.

Через аварійне перекриття мосту, проблема переходу залізничної колії залишається досі відкритою. Ремонт пішохідної доріжки у деякій мірі зможе вирішити важливе для людей питання. Як повідомляє секретар селищної ради Олексій Галатенко, незабаром вздовж доріжки буде зроблено освітлення, задля комфорту і безпеки громадян.