ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЮВАНОЇ ОТГ ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Дата: 30.11.2017 13:14

Засідання робочої групи з питань об’єднання територіальних громад відбулось 29 листопада у Олександрівській селищній раді. У засіданні взяли участь голова районної ради Федір Мороз та заступник Василь Лук’янчиков, селищний голова Людмила Борисевич, голови сільських рад, керівники відділів райдержадміністрації.

Під час засідання, члени робочої групи заслухали пропозиції сільських голів щодо створення агропромислового комплексу, відкриття нового виробництва на території створюваної об’єднаної територіальної громади.

Крім цього відбувся живий обмін думками по даному питанню. Селищний та сільські голови озвучили проблеми, які виникають на місцях в ході реалізації Закону "Про добровільне об’єднання громад".

Розмова, що відбулася, була конструктивною і відвертою, думки інколи протилежними, але всі виступаючі виходили з того, що найважливішим пріоритетом повинен бути не кількісний, а якісний показник об’єднання громад. Головна цінність – це люди, які повинні після процесу децентралізації отримати належний рівень низки якісних послуг, зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, а не нові проблеми. Тому необхідно виважено підходити до процесу створення об’єднаних громад, щоб вони дійсно були спроможними забезпечити своїм жителям належний рівень життя.