У ВІДНОВЛЕНОМУ ЦЕНТРАЛЬНОМУ ПАРКУ ЗАСЯЯЛА ГОЛОВНА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА ОЛЕКСАНДРІВКИ

Дата: 03.01.2018 13:08

Святкова програма чекала на мешканців та гостей селища Олександрівки у Новорічну ніч. Біля головної ялинки району відбулось святкування Нового року, яке підготували та провели працівники та учасники самодіяльності Районного центру культури і дозвілля.

Варто зазначити, що це перший захід, що відбувся у відновленому парку «Центральний». Після довготривалої реконструкції парк зустрічає відпочиваючих вимощеними доріжками, кованими лавками і альтанками, новим освітленням та святковим новорічним вбранням. За словами селищного голови Людмили Борисевич, дуже приємно, що капітальний ремонт встигли закінчити до Нового року і головна олександрівська ялинка засяяла саме у відновленому парку.