ГАРАЖІ БЕЗ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ МОЖУТЬ ВИЗНАЧИТИ БЕЗХАЗЯЙНИМИ

Дата: 12.02.2018 11:46

До уваги громадян, які мають у користуванні гаражі без правоустановчих документів!

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє громадянам, які мають у користуванні гаражі, про необхідність у найкоротший термін проведення звірки по податку з плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, яка проводиться в кабінеті №104 за адресою: м. Добропілля, пров. Європейський, 4.

Попереджаємо, що у разі відсутності документального підтвердження права власності на земельну ділянку, будуть порушені питання щодо постановки на облік будівель гаражів, як безхазяйного майна.

На підставі статті 335. Набуття права власності на безхазяйну річ Цивільного кодексу України від 16.01.2003, № 435-IV:

1. Безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий.
  2. Безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих засобах масової інформації.

Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.

1. Безхазяйні рухомі речі можуть набуватися у власність за набувальною давністю, крім випадків, встановлених статтями 336, 338, 341 і 343 цього Кодексу.

Телефон для довідок (06277)2-88-74.

Шановні громадяни! Виконайте свій конституційний обов’язок! Сплатіть податки!

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області