В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ПОЧНУТЬ СОРТУВАТИ СМІТТЯ

Дата: 21.02.2018 11:44

На сміттєвих майданчиках Олександрівки встановлюють нові контейнери для роздільного збору сміття.

Для роздільного збирання ТПВ та з метою зменшення їх шкідливого впливу на довкілля, поліпшення санітарного стану громади та покращення умов проживання мешканців, селищною радою придбано та встановлено на обладнаних майданчиках окремі контейнери для збору скла, паперу та використаних батарейок.

«Просимо Вас, відповідно до вимог, підтримувати порядок сортування твердих побутових відходів та навчати цього дітей в родинах. Від того, як кожен буде сортувати сміття у себе вдома сьогодні, залежить, яким навколишнє середовище буде завтра! - зазначає селищний голова Людмила Борисевич.  - Тож, шановні мешканці, уклінно прошу вас:  сортуйте  тверді побутові відходи  на пластик, папір та  скло. Опускайте  їх окремо до контейнерів, а рештки органічних та харчових відходів залишайте у  звичайних контейнерах».

Після збору сортовані відходи будуть передаватися на пункти тимчасового зберігання та реалізовуватись на пункти прийому вторинної сировини для подальшої переробки.