ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖКГ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Дата: 19.03.2018 11:42

На виконання Указу Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94 (в редакції від 19.05.1995 №385/95) «Про День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» щороку кожну третю неділю березня святкують своє професійне свято представники цих сфер, а саме:

1.Представники сфери житлово-комунального господарства:

- житлове господарство (утримання спільного майна багатоквартирних будинків, прибирання прибудинкової території, утримання ліфтів тощо);

- комунальне господарство (послуги з постачання електричної енергії, теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення, поводження з побутовими відходами).

1. Представники сфери побутового обслуговування населення, а саме послуг за індивідуальним замовленням:

- послуг з виготовлення та ремонту - взуття, одягу, меблів, ювілейних виробів, годинників;

- послуг з технічного обслуговування та ремонту – автомобілів, велосипедів, теле– та відео– апаратури, музичних інструментів;

- послуг санітарно – гігієнічні (послуги перукарень, лазень, салонів краси, прибирання тощо);

- ритуальних послуг.

Представники даних професій створюють затишок наших осель та прибудинкових територій. Надають нам можливість красиво та охайно виглядати зовнішнє. Утримувати у належному стані автомобілі, велосипеди тощо.

Вітаємо Ва зі святом та бажаємо, щоб з Вами завжди були повага, вшанування, прекрасне здоров'я і чудовий настрій!