Олександрівська селищна військова адміністрація
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ РЕАЛІЗАЦІЇ РОБОЧОГО ПРОЕКТУ "ОЗЕЛЕНЕННЯ СМТ ОЛЕКСАНДРІВКА, РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Дата: 22.03.2018 11:38
Кількість переглядів: 545

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ РЕАЛІЗАЦІЇ РОБОЧОГО ПРОЕКТУ «ОЗЕЛЕНЕННЯ  СМТ. ОЛЕКСАНДРІВКА, А САМЕ РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ «ЮВІЛЕЙНИЙ»

Робочим проектом передбачається озеленення селища Олександрівка, а саме реконструкція та озеленення парку «Ювілейний» для забезпечення повноцінногоактивного і спокійного відпочинку жителів і гостей.

Реалізація проектних рішень передбачає посадку нових дерев і чагарників;

будівництво водопровідної та каналізаційної системи;забезпечення електроенергією на потреби  парку;освітлення території парку; реконструкцію футбольного поля; майданчиків для дітей, воркаут, для гри в волейбол, скейтдром; існуючої сцені.

На території парку передбачено будівництво наступних об’єктів: майданчик для паркування автомобілів з асфальтобетонним покриттям на 10 машино-місць; майданчик для торгівлі;контейнерний майданчик для збору твердих побутових відходів (ТПВ);громадський туалет.

Озеленення та реконструкція парку здійснюється в межах раніше відведеної земельної ділянки, і не вимагає додаткового відведення землі.

Джерелом негативного впливу на атмосферне повітря в парку "Ювілейний" є викиди від майданчика паркування автомобілів. Валовий викид від паркування автомобілів складе 0,0021 т.

За період проведення будівельно-монтажних робіт в атмосферу буде викинуто 0,3645  т забруднюючих речовин, у тому числі: від розроблення ґрунту 0,0724т; від зварювальних робіт 0,0023 т; від роботи будівельної техніки 0,2898 т.

Розрахунки доцільності показали, що для всіх забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферу розрахунок розсіювання виробляти недоцільно, тому що сума максимальних приземних концентрацій не перевищує 0,1 ГДК.Ступінь забруднення повітряного басейну в районі розміщення парку «Ювілейній» у період виробництва будівельно-монтажних робіт і експлуатації парку залишиться на існуючому рівні.

Джерелом водопостачання об’єктів парку є існуючий питний водопровід.

Побутові стічні води по самопливним мереж направляються в існуючу каналізаційну мережу селища.

Безпосередній скидання стічних вод у водні об'єкти відсутнє.

Вплив на водне середовище оцінюється як допустимий.

В процесі реконструкції та експлуатації парку «Ювілейний» вплив на ґрунт за рахунок заняття земель під об'єкти парку оцінюється як допустимий.

Передбачені проектом рішення щодо поводження з відходами відповідають природоохоронному законодавству України, та вплив відходів на навколишнє природне середовище оцінюється як допустимий.

В цілому, реалізація робочого проекту не призведе до незворотних змін в біоті розглянутого району. 

Вплив на рослинний світ району розміщення проектованого об'єкта оцінюється як допустимий.

Озеленення міста та парку регулює  температурно-вологісний, радіаційний та вітровій режими в межах об'єкта і на прилеглих територіях; створює умови, що сприяють продовженню термінів життєдіяльності самих насаджень.

В цілому, вплив на навколишнє природне середовище запланованої діяльності оцінюється як допустимий.

Зобов'язання щодо здійснення проектних рішень, прийнятих у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього природного середовища та дотримання вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації беруть на себе ДП «Східноукраінський екологічний інститут» та Олександрівська селищна рада.

Замовник:

Олександрівська селищна рада

Голова

_______________ Борисевич Л.В.

М.П.

«___» __________ 2017р.

 

Проектувальник:

ДП «Східноукраінський екологічний інститут »

Головний інженер проекту

______________ А.П.Кириця

М.П.

«____» ____________ 2017р.

Документи:
Скачати цей файл (Приложение В - Заявление о намерениях.doc)Приложение В - Заявление о намерениях.doc

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь