ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ФЛЕШМОБУ #ТРИЗУБГУРТУЄ

Дата: 23.03.2018 11:37

Сьогодні в Україні стартував флешмоб «Тризуб гуртує», присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Українською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР.

Флешмоб передбачає розміщення на своїх сторінках у Фейсбук світлин від українців усього світу із зображенням Державного Герба України та подальшу публікацію ними цих світлин на новоствореній сторінці #ТризубГуртує (facebook.com).

При цьому зображення тризуба на світлині може бути у будь-якій формі – фотографування на фоні Герба; тримання в руках аркуша із зображенням державного символа України; закріплений значок на одязі; одяг із зображенням  тризуба, самоорганізація певної кількісті осіб в утворенні зображення тризуба, зображення Державного Герба України тощо. На світлинах обов'язково має бути зазначено місце та країну, де вона зроблена, а також додано хештег #ТризубГуртує.