ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.03.2018 11:35

Сьогодні, 26 березня – День Національної гвардії України. У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї країни.

У воїнів Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові.

У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

Національна гвардія у складний для України час в перших рядах стала на захист держави, відстоює незалежність, територіальну цілісність та недоторканість України.

Тож щиро вітаємо усіх військовослужбовців з Днем Національної гвардії України, бажаємо міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, миру і злагоди в кожній родині. Сила та міць нашої держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання з нагоди цього свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.