ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВАМИ ШАХРАЇВ, РОЗПОВІДАЮТЬ ПРАЦІВНИКИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

Дата: 05.04.2018 11:29

Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну роботу та регулярні попередження з боку поліції, громадяни через свою неуважність та безпечність продовжують ставати жертвами шахраїв усіх мастей.

Для того, щоб шахраї не використовували довіру мешканців Олександрівки та не могли заволодіти їхніми коштами, працівники Олександрівського ВП  регулярно проводять роз’яснювальну роботу з місцевим населенням. 2 квітня була проведена бесіда зі спеціалістами  Олександрівської селищної ради, де працівники поліції Михайло Чудієвич та Ігор Кравченко розповіли про методи, якими користуються шахраї:

• По телефону представляються працівниками банку та просять повідомити номер розрахунку, інші персональні дані та пін-код картки.
  • Розсилають смс-повідомлення про будь-які цінні призи, для отримання яких необхідно сплатити визначену суму.
  • Створюють «фейкові» інтернет-магазини, де люди, у погоні за низькими цінами перераховують кошти продавцю, не користуючись послугою «накладений платіж».

Співробітники поліції просять мешканців Олександрівки бути обережними та у разі виявлення шахрайських дій негайно звертатися до найближчого відділення поліції або за телефоном 102 або 066 439 08 50, 068 881 45 73