КРИГА ЗРУШИЛА: НОВИНИ ЩОДО РЕМОНТУ МОСТУ У СМТ ОЛЕКСАНДРІВКА

Дата: 16.04.2018 11:27

Продовжуємо інформувати населення Олександрівського району про стан справ щодо ремонту мосту у смт Олександрівка. Стосовно цього важливого питання Олександрівська селищна рада веде постійну комунікацію з Донецькою укрзалізницею, відстежуючи процес виконання робочого проекту. Системність у роботі селищного голови щодо контролю, та наголошення на проблемі відсутності мосту для всього району дають свої результати.

Регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» розпочала процедуру відкритих електронних торгів на визначення виконавця будівельних робіт з реконструкції мосту у смт Олександрівка. Оголошення про проведення аукціону з’явилося на сайті системи PROZORO. За даними ресурсу, кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 30 квітня, розкриття яких відбудеться 2 травня. Очікувана вартість робіт відповідно до кошторису – 10 171 934,00 грн.  Згідно з документом, інженерні та будівельні роботи мають розпочатись в трьохмісячний термін після закінчення електронних торгів.

Селищна рада продовжуватиме тримати зв’язок із замовником та обраним виконавцем ремонтних робіт стратегічно важливого для району мосту у Олександрівці.