ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РЕМОНТУ МОСТУ В СМТ ОЛЕКСАНДРІВКА

Дата: 04.05.2018 11:21

Змінено строки подання тендерних пропозицій щодо капітального ремонту мосту у смт Олександрівка, про це повідомляється на офіційному сайті закупівель Прозоро.

Згідно Протоколу від 26.04.2018р. №32-1/КВ засідання тендерного комітету регіональної філії «Донецька залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», внесено зміни у кінцевий строк подання тендерних пропозицій на капітальний ремонт автодорожнього шляхопроводу км 26 ПК9 лінії Дубове – Покровськ.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій -  14 травня 2018 року.

Олександрівська селищна рада стежить за процесом капітального ремонту надважливого об’єкту, та інформуватиме населення району про хід подій.