ВІТАННЯ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 07.05.2018 11:18

ШАНОВНА

ЛЮДМИЛО ВІКТОРІВНО !

Покровсько–Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області  щиро вітає Вас з обранням на відповідальну посаду - Голови Олександрівської  об’єднаної  територіальної громади.

Бажаємо виконання  програм та цілей, втілення яких дасть  можливість Олександрівщині розвиватися стабільно, впевнено дивитись в майбутнє.

Сподіваємось на подальшу  плідну співпрацю у спільній справі - наповнення бюджету заради добробуту Олександрівської громади.

Бажаємо Вам миру, здоров’я, невичерпної енергії, натхнення та успіхів у подальшій діяльності!

З повагою,

Заступник начальника-начальник

Покровсько-Добропільського

управління ГУ ДФС у Донецькій