КЕРІВНИЦТВО ОТГ ЗДІЙСНИТЬ ОБ’ЇЗД НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Дата: 05.06.2018 11:00

З метою визначення перспективного плану дій стосовно кожного населеного пункту Олександрівської громади, для аналізу загальної картини розвитку, селищний голова Людмила Борисевич спланувала об’їзд території ОТГ протягом двох тижнів - з 4 по 15 червня.

Основна мета візиту - детально ознайомитись з  матеріально - технічною базою,  зустрітись з жителями села та  виявити проблемні питання на місцевості.

Як зазначила селищний голова, роботу необхідно починати з  поглибленого ознайомлення зі справами на місцях, адже треба побачити та зрозуміти – з чим доведеться працювати та до чого прагнути. Впродовж ознайомчого візиту заплановано огляд роботи закладів культури та освіти, виявлення проблем житлово-комунального господарства та благоустрою.