КЕРІВНИЦТВО ОТГ ВІДВІДАЛО СЕЛА ЗАПАРО-МАР'ЇВКА ТА ВИСОКОПІЛЛЯ

Дата: 12.06.2018 10:56

Плануючи розвиток інфраструктури громади, своїм ключовим завданням керівництво ОТГ поставило питання виявлення реальних потреб жителів, бачення плану розвитку громади їхніми очима, визначення пріоритетів у вирішенні тих чи інших проектів. Саме тому триває об’їзд населених пунктів Олександрівської ОТГ. Вчора, 12 червня, селищний голова Людмила Борисевич та секретар Василь Лук’янчиков відвідали села Запаро-Мар’ївка та Високопілля.

Об’їзд населених пунктів показав значні проблеми з благоустроєм: немає системної роботи з прибирання, на прибудинкових територіях розміщено будматеріали, пісок, заготовлене сіно. Чистотою та охайністю порадувало шкільне подвір’я Високопільської ЗОШ.

Велику роботу треба провести з ремонту ФАПу: приміщення знаходиться у занедбаному стані, будівля тріскається та руйнується. Мешканці села не отримують належних умов під час прийому лікаря.

Оглянули приміщення торгівельних точок: їх будівлі також потребують ремонту, а прилегла територія – благоустрою, організації квітників, покосу трави.

За результатами об’їзду Людмилою Борисевич було звернуто увагу в.о. старости на організацію заходів з метою покращення благоустрою населених пунктів, зокрема, очищення узбіч, ліквідації стихійних звалищ, тощо.