КОНКУРС «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» У 2018 РОЦІ

Дата: 19.06.2018 08:47

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) оголошує конкурс «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» у 2018 році

Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики соціально-економічного розвитку територій.

Учасники та переможці Конкурсу отримають суспільне визнання впроваджених інновацій, а також можливість обмінятися з колегами досвідом їх реалізації, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання.

Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування та покращенню якості послуг, що надаються мешканцям громад.

Конкурс проводиться за методологією Ради Європи, яка успішно реалізовується в Україні з 2012 року.

Положення та форму заявки учасника можна викачати тут

Документи:

Скачати цей файл (byklet_2018_Kraschy praktuku_2018_210x297.pdf)byklet_2018_Kraschy praktuku_2018_210x297.pdf