ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС, НАВЧАТИМУТЬ НА БЕЗКОШТОВНИХ СЕМІНАРАХ-ПРАКТИКУМАХ

Дата: 19.06.2018 08:45

Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки облдержадміністрації розпочинається цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності». На семінарах слухачі дізнаються про використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, отримають можливість навчитися аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

Семінари пройдуть з 10.00 до 17.00 у містах:

Бахмут - 26 червня 2018 року;

Костянтинівка - 27 червня 2018 року;

Слов’янськ - 02 липня 2018 року;

Дружківка - 03 липня 2018 року;

Краматорськ - 26 липня 2018 року;

Покровськ - 27 липня 2018 року.

Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП та сторінці у Facebook facebook.com/Donetskcci/. Кількість місць, забезпечених роздатковим матеріалом - 15 у кожному місті проекту.

Реєстрація на участь у семінарах обов’язкова за посиланням:  https://bit.ly/2IDOklX