ОСВІТЯНИ ГРОМАДИ ОБГОВОРИЛИ ПРОЕКТИ РОЗВИТКУ

Дата: 16.01.2019 08:40

Громадське обговорення проектів розвитку Олександрівської ОТГ на 2019-2021 роки за участю керівників загальноосвітніх закладів громади відбулись 11 січня. Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту доповіла присутнім про зміни, що відбудуться в рамках освітньої реформи.

Також, освітяни обговорили проекти будівництва молодіжних центрів та спортивних майданчиків для гри в міні-футбол у населених пунктах громади. Згідно програми економічного і соціального розвитку Олександрівської ОТГ, майданчики зі штучним покриттям для гри в міні-футбол буде збудовано у селах Мирна Долина, Золоті Пруди, Михайлівка та Очеретине. Молодіжні центри цього року з’являться у Новополтавці та Мирній Долині.