ПРОЕКТ РЕМОНТУ МОСТУ У ОЛЕКСАНДРІВЦІ ПОТРЕБУЄ КОРЕГУВАНЯ

Дата: 04.07.2018 14:25

Робоча зустріч селищного голови Людмили Борисевич з виконавцем капітального ремонту мосту у смт Олександрівка відбулась учора, 3 липня. Обговорили результати обстеження аварійної споруди спеціалістами підрядної організації, представниками технагляду та замовника - Укрзалізниці.

Нагадаємо, що за результатами відкритих торгів  визначено виконавця робіт з відновлення мосту  - ТОВ «Альпінекс», що мало розпочати роботи на початку липня. Але, за словами керівника підрядної організації Віктора Ануфрієва, під час огляду об’єкту було виявлено невідповідність його стану попередньому експертному висновку та проекту. «На час складання проекту балка, що тримала пошкоджений проліт мосту, знаходилася на своєму місці, - коментує Віктор Ануфрієв. – Сьогодні ж вона обрушилася та потребує заміни. Це тягне за собою додаткові роботи зовсім іншого характеру. Згідно проекту, ми можемо розпочати роботи вже сьогодні, але це буде косметичний ремонт, який не врятує споруду від подальшого руйнування».

Невідповідність проектного завдання  реальному стану споруди вимагає повторної експертної оцінки та корегування проектно-кошторисної документації. Потім – процедура електронних торгів та обрання виконавця капітального ремонту мосту. Такого висновку дійшли спеціалісти технагляду та будівельної компанії під час обстеження мостової споруди.

Селищний голова Людмила Борисевич запевнила, що триматиме зв’язок з проектантами та замовником, намагаючись пришвидшити процес вирішення надважливого питання ремонту мосту для громади.