ФЕСТИВАЛЬ «АРИСТОКРАТИЧНА УКРАЇНА» ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Дата: 12.07.2018 14:20

Третій Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна» відбудеться 28 липня 2018 року з 12.00 до 16.00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль». Захід проводиться з метою відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну,

Під час фестивалю на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

Фестиваль «Аристократична Україна» пройде вже втретє і сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян у інших країнах світу, розвитку високої моди у напрямку етно стилізованого одягу.

Участь модельєрів, дизайнерів, народних майстринь та моделей у показі безкоштовна.

Більш детальну інформацію про участь у фестивалі можна отримати у контактної особи від оргкомітету фестивалю Світлани Хоменко (тел. 0688670250, events.radozamok@gmail.com)