ОГОЛОШЕНО ЧЕРГОВИЙ КОНКУРС «УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»

Дата: 26.07.2018 14:19

Доводимо до відома підприємців, що оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва «Український донецький куркуль», за якими буде надаватися фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

Заявки на участь у черговому конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 14 серпня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького, 6 каб. 412.

Проведення конкурсного відбору заплановано на 29 серпня 2018 року.

Бажаємо підприємцям міста багато цікавих ідей та перемоги у конкурсі для їх вдалої реалізації.