ПРОЦЕС РЕКОНСТРУКЦІЇ ПАРКУ «ЮВІЛЕЙНИЙ» ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД КОНТРОЛЕМ

Дата: 01.08.2018 14:13

Селищний голова Людмила Борисевич ініціювала проведення авторського нагляду за виконанням робіт з реконструкції парку «Ювілейний» у смт Олександрівка. «Як селищний голова, я не задоволена строками виконаня робіт та наполягаю на проведенні  постійного контролю процесу реконструкції», - наголошує Людмила Борисевич.

У робочій зустрічі взли участь автор проекту, підрядна організація та представник Департаменту екології і природних ресурсів. В ході зустрічі було ретельно оглянуто процеси реконструкції та якість виконаня робіт у відповідності до проектної документації.Фото без опису

В результаті авторського нагляду встановили строк до 18 серпня 2018 року завершити облаштування сцени, центрального входу у парк, волейбольного майданчика та громадського туалету, а також облагородити земельні ділянки для газону. Виконавець реконструкції парку «Ювілейний» зобов’язався виконати роботи до вказаного строку.