МЕШКАНЦІ СЕЛА БЕЗЗАБОТІВКА МАЛИ ЗМОГУ РОЗПОВІСТИ ПРО ПРОБЛЕМИ ГРОМАДИ

Дата: 02.08.2018 14:12

Виїзний прийом громадян головою Олександрівської селищної ради відбувся на території села Беззаботівка 1 серпня. «Важливо, що населення вірить у нашу спільну роботу та приходить розповісти про проблеми громади та внести свої пропозиції щодо їх вирішення», - зауважила селищний голова Людмила Борисевич.

В ході прийому жителями сільської ради піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: заміна електричних опор, які вже вичерпали час своєї експлуатації, встановлення дитячого майданчика. Найбільша кількість звернень – стосовно земельних відносин.

Питання, які порушувались під час спілкування, взяті під особистий контроль головою селищної ради та надані ним відповідні доручення щодо їх вирішення.