У ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВИЗНАЧИЛИСЯ ІЗ СВЯТКУВАННЯМ ДНЯ СІЛ

Дата: 06.08.2018 14:07

Організацію та проведення масових  заходів, присвячених святкуванню Дня села населених пунктів Олександрівської громади обговорили 3 серпня під час засідання організаційного комітету. Нараду провела селищний голова Людмила Борисевич, у заході взяли участь в.о. старост сіл та працівники закладів культури населених пунктів громади.

Під час засідання сторони обговорили ключові питання щодо організації та проведення свят, затвердили графік їх проведення. Зокрема, значна увага була приділена належному технічному забезпеченню, підвозу населення, підготовці місця проведення та відповідність сценарного плану заходів культурним потребам мешканців громади.

«День села має бути святом кожної родини, кожного мешканця громади, від наймолодшого до найстаршого», - наголосила селищний голова Людмила Борисевич.

Учасники засідання висловили свої думки та міркування з приводу організації свята у своєму населеному пункті.  Заходи відбудуться відповідно графіку:

17 серпня           С. Петрівка Друга          (Петрівка Друга, Микільське, Зелеий Брід, Знаменівка, Пасічне)

19 серпня           С. Новоолександрівка  (Новоолександрівка, Зелене, Новий Кавказ, Новобахметьєве, Єлизаветівка, Карпівка, Новопригоже)

23 серпня           С. Мирна Долина          (Мирна Долина, Мар’ївка, Бузинівка, Новознаменівка)

26 серпня           С. Петрівка Перша        (Софіївка, Левадне, Новополтавка, Петрівка Перша)

1 вересня           С. Староварварівка       (Староварварівка, Яковлівка)

2 вересня           С. Очеретине   (Очеретине, Громова Балка, Голубівка)

7 вересня           С. Некременне

8 вересня           С. Михайлівка (Михайлівка, Шаврове, Львівка)

9 вересня           С. Високопілля                (Високопілля, Запаро-Мар’ївка)

14 вересня        С. Золоті Пруди

15 вересня        С. Новостепанівка         (Новостепанівка, Беззаботівка, Новоандріївка, Роздолля, Софіїно-Лиман, Дмитроколине )

Підсумком заходів стане святковий Ярмарок до Дня селища Олександрівка, що відбудеться наприкінці вересня, та до якого долучаться усі населені пункти Олександрівської об’єднаної територіальної громади.