КОНКУРС ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ!!!

Дата: 15.08.2018 13:58

Запрошуються журналісти на обласний конкурс журналістських матеріалів на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області. Конкурс проводиться департаментом інформаційної та внутрішньої політики  Донецької облдержадміністрації, за участі представників Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Конкурс проводиться у трьох номінаціях: «Краща онлайн-публікація», «Краща публікація у друкованих ЗМІ», «Кращий відеоматеріал».

Дата завершення прийому заявок та робіт на участь у конкурсі – 15 вересня  2018 року, для цього необхідно:

а) заповнити онлайн-заявку на участь;

б) додати до онлайн-заявки публікації або відеозаписи, які автор подає  на конкурс. Файли з публікаціями та відеозаписи мають бути попередньо завантажені учасниками на файлообмінні, хмарні сервіси або у мережі YouTube, Vimeo, SoundCloud. Посилання на них мають бути обов'язково зазначені у заявці.

Більш детальна інформація щодо конкурсу та умов його проведення розміщена за посиланням: http://dn.gov.ua/rozporyadzhennya-golovy-oda-vid-19-02-2018-237-5-18-pro-oblasnyj-konkurs-zhurnalistskyh-robit-na-krashhe-vysvitlennya-tematyky-reformy-mistsevogo-samovryaduvannya-detsentralizatsiyi-vlady-ta-krashhy-2/