Олександрівська селищна військова адміністрація
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

МОМ ЗАПРОШУЄ ПСИХОЛОГІВ, СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ДО УЧАСТІ В ПРОГРАМІ ІЗ ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

Дата: 22.08.2018 13:54
Кількість переглядів: 895

Фото без опису

Конфлікт на сході України спричиняє тяжкі психосоціальні наслідки. Багато дітей та дорослих переживають травматичні розлади, а переїзди та адаптація в нових умовах є постійним джерелом стресу для переселенців. У такій ситуації тисячі людей потребують психосоціальної підтримки. Однак і психологам, волонтерам, учителям та соціальним працівникам, які щодня надають цю підтримку, також потрібна допомога.

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує набір учасників на нову програму для місцевих спеціалістів, що надають безкоштовні психосоціальні послуги населенню в Донецькій та Луганській областях. Програма із психосоціальної підтримки є одним з аспектів масштабного проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», що проводиться за фінансової підтримки Уряду Японії.

У рамках програми учасникам буде запропоновано взяти участь у дводенному тренінгу, метою якого є підготовка та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері надання психосоціальної підтримки. До проведення тренінгів залучені провідні фахівці з неурядової організації, яка має великий досвід у наданні психологічної та соціальної допомоги населенню, що постраждало внаслідок конфлікту на Донбасі, а також тренінгової і супервізійної діяльності. Під час тренінгу учасники оволодіють новими знаннями та підходами, необхідними для роботи з різними категоріями населення, що потребує підтримки, зокрема з ВПО, демобілізованими особами, дітьми, представниками вразливих груп тощо, а також отримають навички самодопомоги та профілактики професійного вигорання.

Крім того, учасникам, які відвідали тренінг та готові провести щонайменше чотири власних тренінги з метою відпрацювання набутих навичок, поширення інформації про психічне здоров’я та поліпшення психоемоційного стану мешканців свого населеного пункту, буде наданий грант розміром до 200 доларів США у вигляді уніфікованих наборів матеріалів для ведення психосоціальної діяльності (канцелярія, роздаткові матеріали, матеріали для роботи з дітьми тощо).

Під час усього терміну програми ? із серпня 2018 по березень 2019 року ? учасники матимуть можливість отримувати супервізійну підтримку фахівців програми у веденні складних випадків та перенаправленні.

Тож, якщо ви:

  • маєте диплом про фахову освіту,
  • працевлаштовані в службах або установах, що спеціалізуються на наданні безкоштовних психосоціальних послуг населенню, або залучені до волонтерських організацій, котрі надають такі послуги в Донецькій або Луганській областях,
  • маєте досвід у проведенні тренінгів та семінарів для населення,
  • бажаєте отримати нові професійні знання та практичні навички психосоціальної роботи з постраждалим населенням, ?

заповніть, будь ласка, заявку та надішліть її на електронну адресу gchurkina@iom.int до 31 серпня 2018 р.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до контактної особи з Міжнародної організації з міграції:

Ганна Чуркіна,

асистентка проекту у відділі надзвичайних ситуацій та стабілізації

тел.: 050 422 75 81, 067 446 49 58

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Наголошуємо, що відбір відбувається на конкурсній основі: подання заявки не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь