ПЕРШИЙ ДЗВОНИК ЗАСВІДЧИВ ПРО ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 03.09.2018 13:52

Свято Першого дзвоника відбулось сьогодні у навчальних закладах Олександрівської об’єднаної територіальної громади.  Свято пройшло традиційно урочисто. Багато вишиванок, букетів перших осінніх квітів. На урочистих лінійках у кожному навчальному закладі були присутні представники селищної ради.

В цьому навчальному році велика шкільна родина громади поповнилася 131 школяриком. У перший навчальний день кожен першокласник отримав пам’ятний та корисний подарунок від Народного депутата України Олега Недави. Від Олександрівської селищної ради школи також отримали подарунок – сертифікат, за яким адміністрація школи зможе придбати найбільш необхідне обладнання або меблі.

Для першокласників і старшокласників цей день є одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.