ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ОТГ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ «ЕКОЛОГІЯ ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ»

Дата: 12.09.2018 13:46

Участь Олександрівської об’єднаної територіальної громади у обласному  екологічному форумі «Екологія промислового регіону» розглянули під час робочої наради, яку провела селищний голова Людмила Борисевич.  Разом із керівниками управлінь та відділів селищної ради обговорили останній етап підготовки до екологічної виставки та форуму, презентацію Олександрівської ОТГ перед спільнотою регіону.

«Участь у форумі – це можливість для молодої Олександрівської  громади поділитися досвідом роботи у екологічному напрямку, презентувати себе, - наголосила селищний голова Людмила Борисевич. – Це важлива дискусійна платформа для налагодження прямих контактів у сфері охорони навколишнього природного середовища».

Екологічний форум «Екологія промислового регіону» організовує департамент екології та природних ресурсів донецької обласної державної адміністрації, який відбудеться 14 вересня.  У заході візьмуть участь фахівці промислових підприємств,  представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області, громадських та наукових організацій. Планується обговорити найважливіші проблеми охорони довкілля, питання впровадження екологічно чистих технологій, підвищення енергоефективності економіки та соціальної сфери, використання відновлюваних альтернативних джерел енергії.