ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ОТГ ПРЕЗЕНТУВАЛА СЕБЕ НА ЕКОЛОГІЧНОМУ ФОРУМІ

Дата: 17.09.2018 13:44

Олександрівська об'єднана територіальна громада взяла участь у ІІІ екологічному Форумі "Екологія промислового регіону", що пройшов 14 вересня у м. Краматорськ. Делегація селищної ради презентувала роботу, що була проведено у напрямку покращення екологічної ситуації на території громади. Участь у форумі дала можливість не тільки поділитися досвідом, але й підвести підсумки власної роботи.

Активна співпраця з Департаментом екології Донецької ОДА дала можливість реалізувати на території Олександрівської ОТГ важливого проекту будівництва сміттєсортувальної станції, який буде виконано у 2019 році. Станція дасть можливість відсортовувати вторинну сировину, завдяки чому  зменшиться кількість ТПВ, що підлягає захороненню на полігоні. Також, за кошти департаменту екології було придбано новий сміттєвоз для організації вивозу сміття у 42 населених пунктах громади. Планується виготовлення схеми санітарного очищення населених пунктів громади, розроблено проектно-кошторисну документацію розчистки русла річки Гнилуша. Капітальний ремонт парків "Центральний" та "Ювілейний" дозволив збільшити зелені зони у межах смт Олександрівка. Селищною радою планується створення рекреаційних зон у деяких селах громади. Відсутність важкої промисловості, що забруднювала б атмосферу, багатий природно-заповідний фонд, тваринний та рослинний світ дозволяють розвивати на території Олександрівської ОТГ еко- та зелений туризм. Це один з напрямків роботи, що планується розробляти та підтримувати.