ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА ПРО НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ, ЯКІСНЕ УТРИМАННЯ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ, ПІДТРИМАННЯ САНІТАРНОГО СТАНУ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ

Дата: 19.09.2018 13:41

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Олександрівська селищна рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення тарифів на послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів, викачку каналізаційних стоків,розміщення відходів на полігоні ТПВ для суб’єктів споживання, які знаходяться на території олександрівської об’єднаної територіальної громади».

Стислий зміст проекту: надання якісних послуг, якісне утримання прибудинкових територій, підтримання санітарного стану в населених пунктах.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта:

вул. Центральна, 15А

смт. Олександрівка, Олександрівського району,

Донецькій області,  84000

тел. 2-10-45

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Олександрівської селищної ради за адресою:  www.olexrada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження від населення приймаються протягом одного місяця з моменту оприлюднення проекту даного рішення та аналізу регуляторного впливу у письмову вигляді за адресою:

вул. Центральна, 15 А

смт. Олександрівка,