ЗМІНИ ДО ПЛАНУ ДІЯЛЬНОСТІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ НА 2018 РІК

Дата: 24.09.2018 11:38

Вид проекту

Назва проекту

Мета приймання проекту

Строк підготовки проекту

Найменування органів підрозділів, відповідальних за розроблення

Рішення селищної ради

«Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка»

Стабілізація фінансового стану та сприяння беззбитковій роботі підприємства

Друге півріччя 2018 року

Добропільське ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»

Рішення селищної ради

« Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання для населення на 2018-2019 роки»

Стабілізація фінансового стану та сприяння беззбитковій роботі підприємства

Рішення селищної ради

«Про затвердження Положення про  порядок і правила розміщення на території Олександрівської селищної ради  пересувних малих архітектурних форм та транспортних засобів для здійснення виїзної, виносної торгівлі і святкової виїзної, виносної торгівлі та надання послуг у сфері розваг»

Впорядкування, розширення  і удосконалення організації виїзної, виносної торгівлі, покращення обслуговування населення, поповнення місцевого бюджету

Рішення селищної ради

«Про встановлення тарифів на послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів, викачку каналізаційних стоків, розміщення відходів на полігоні ТПВ для суб’єктів споживання, які знаходяться на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади»

надання якісних послуг, якісне утримання прибудинкових територій, підтримання санітарного стану в населених пунктах

Рішення селищної ради

«Про прийняття  тарифів по наданню послуг на утримання будинків та прибудинкових територій на території об’єднаної громади»

Приведення розмірів квартирної плати до економічно-обгрунтованих витрат по утриманню будинків та прибудинкових територій. Покращення якості надання послуг.