ПЕРШИЙ М’ЯЧ ЗАБИТО У ВОРОТА НОВОГО МІНІ-ПОЛЯ У С. ПЕТРІВКА ПЕРША

Дата: 16.10.2018 07:50

Майданчик зі штучним покриттям для гри в міні-футбол у селі Петрівка Перша урочисто відкрили у п’ятницю, 12 жовтня. Щоб перерізати святкову стрічку та подарувати нове поле шанувальникам футболу, завітали директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА Володимир МИЦИК, помічник народного депутата Олега НЕДАВИ, Олександрівський селищний голова Людмила БОРИСЕВИЧ.

Новітній майданчик вдалося збудувати завдяки підтримці та співфінансуванню Донецької облдержадміністрації, разом із Олександрівською селищною радою. «Відкриття ще одного сучасного спортивного об’єкту на території області – це дійсно велике свято, - зазначив у своєму виступі директор департаменту Володимир МИЦИК. – Сьогодні керівництво Олександрівської громади планує збудувати ще чотири майданчика зі штучним покриттям у населених пунктах ОТГ. І я впевнений, що хоча б один проект нам вдасться реалізувати у тісній співпраці».

На спортивне свято зібралися мешканці села, ветерани футболу Олександрівщини 70-80 років та дитячі команди Олександрівської, Очеретинської шкіл, Новоолександрівського НВК та с. Петрівка-1 – спортивна надія громади. Святкового настрою додали виступи хореографічних колективів Олександрівської школи мистецтв (керівник – Голуб Л.М.) .

Селищний голова Людмила Борисевич вручила листи подяки тим, хто зробив значний внесок в розвиток футболу Олександрівщини: Олександру Івановичу ШЕВЧЕНКО, Олександру Михайловичу ГОВТВІ, Анатолію Григоровичу ЩЕРБАКУ, Івану Анатолійовичу ГНЕВІ, Миколі Миколайовичу ПАКІНУ, Анатолію Карповичу ВІТЧЕНКО, Віктору Лук’яновичу ГОРБАТЕНКО та Василю Миколайовичу ЩЕРБАКУ. А дитячим футбольним командам – учасницям свята селищний голова подарувала торти у вигляді футбольного поля.
Завершилося урочисте відкриття поля змаганнями на кубок голови Олександрівської ОТГ, який цього року впевнено виборола команда Олександрівської школи.