УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ОБЛАСНИХ ПАТРІОТИЧНИХ ІГРАХ

Дата: 16.10.2018 12:00

Команда Петрівської школи «Петрівські соколи» взяла участь у обласному патріотичному вишкилі «Теренова гра», присвяченому святу Покрова Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва та Дню захисника України, що відбувся 14 жовтня  у м. Краматорськ.

Учні Петрівської ЗОШ разом із керівником – вчителем фізичної культури Наталією Васильєвою, стали одними з вісімдесяти представників учнівської та студентської молоді з усієї Донецької області.

Протягом двох годин учасники мали змогу відчути себе в ролі сучасних козаків – захисників Батьківщини, медиків – військових, туристів – екстрималів, правоохоронців, спортсменів та справжніх спеціалістів з плетіння патріотичних фенічок. Організатором заходу був  КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

По закінченню заходу всі учасники та почесні гості отримали призи, подяки та пам’ятні подарунки.

Того ж дня «Петрівські соколи» стали учасниками козацького квесту «Ми – юні захисники України», що пройшов у Краматорському парку імені Пушкіна. Захід провели Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді разом з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром під керівництвом департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

Квест зібрав рої з міст Покровськ, Добропілля, Краматорськ, Лиман, Слов'янськ, Костянтинівка, Бахмут, Торецьк, Олександрівського району та Пласт м. Слов'янськ (всього 80 дітей). Ця подія стала стартом нового сезону гри «Сокіл» («Джура») – 2019.

Зранку юні джури та пластуни привітали захисників України (військовослужбовців Національної гвардії, Прикордонного загону, поліції, рятувальників), яких очолювали голова облдержадміністрації Олександр  Куць та голова міста Краматорськ Андрій Панков.

На юних захисників чекав квест, що складався з козацьких забав «Вернидуб», «Натикач», «Ворона», «Хто дужчий», Стрільба з луку, Історичне лото, «Шапка», «Перетягни до себе», «Бій за палицю», «Сховай скарб». За словами петрівських школярів, вони  весело та захоплююче провели час, а по закінченню отримали із рук заступника голови облдержадміністрації Ігоря Стокоза відзначки гри «Сокіл» («Джура»).