ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА ПРАЦЮЄ НАД РОЗРОБКОЮ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Дата: 18.10.2018 11:50

Залучення інвесторів, розвиток туризму, створення молодіжних середовищ – всі ці процеси неможливі без активної громади. До такого рішення дійшли учасники робочої групи з розробки Програми соціально-економічного розвитку Олександрівської ОТГ під час дискусії навколо формулювання стратегічних цілей розвитку громади. 17 вересня відбулось засідання робочої групи зі створення Програми, у якому взяли участь в.о. старост сіл. Для детальнішого опрацювання соціально-економічної інформації та потреб кожного населеного пункту, заплановано ряд засідань з в.о. старост до кінця поточного тижня.

«Громада має потужний потенціал, який використовується частково. І сьогодні ми маємо знайти ті рішення, які допоможуть нам активізувати людей створювати бізнес, формувати туристичну інфраструктуру, удосконалювати інфраструктуру», - переконана селищний голова Людмила Борисевич.
Розпорядженням селищного голови була створена робоча група з розробки програми соціально-економічного розвитку громади, і вже сьогодні команда формує бачення, стратегічні, операційні цілі та технічні завдання цього документу.